تاریخ انتشار:93/10/16 - 12:46
شماره مطلب:139310162656

آغاز هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم ( ص )

 
پایگاه بسیج کارمندی شهید زالی
 پیام تبریک بمناسبت ۱۲ ربیع‌الاول مطابق با ۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۳، آغاز هفته وحدت  و میلاد پیامبر اکرم ( ص )
 وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِيعاً و لاتَفَرَّقُوا             
                               همگي به ريسمان الهي چنگ زنيد و پراكنده نشويد            (آل عمران ، آيه ۱۰۳ )       
 
     سالها بود که زمین درحسرت باران حیاتبخشی می سوخت و درمان تشنگی، سیاهی و تیرگی خود را از آسمان آبی انتظار داشت. سالها بود که زمین به کویر خشک تعصبات و عقاید باطل و مرداب خرافات، تبدیل شده بود که ناگاه در شبی فراموش نشدنی، باران رحمت الهی شروع به باریدن کرد و زمین تشنه را سیراب ساخت و گُلی زیبا بنام خاتم الانبیاء٬ خیر المرسلین ٬حبیب اله العالمین٬ طبیب القلوب المومنین٬ پیامبرعطوفت، رافت و رحمت حضرت محمدمصطفی(ص) درکویر حجاز، شکوفا شد. تولد او، عطر دل انگیز ایمان را به مشام مشتاقان رساند و چشمه های جوشان معرفت را در سینه ها، جاری ساخت.
بی شک آن زمان که خدواند سبحان در دایره امکان، خلقت آخرین حلقه ی انبیاء ، مایه مسّرت اولیاء و غایت آمال اوصیاء، محمد مصطفی را رقم زد. زمین ، آسمان و تمامی کائنات به احترام وجودش کلامی جزء فتبارک الله احسن الخالقین بر زبان نیاوردند.
و آن گاه که مردم را بر محور کلام برحق و آسمانی " قولوا لا اله الا الله تفلحوا " گردهم آورند .وحدت امت در دایره دین جهان شمول اسلام ارائه شد که تا ابد زنده و پایدار بماند.
فرا رسیدن ۱۲ ربیع‌الاول مطابق با ۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۳، آغاز هفته وحدت  و میلاد پیامبر مهربانی ، پیامبر اخلاق و برترین انسان تمام تاریخ خلقت از آغاز تا انجام را به تمامی مسلمانان جهان به وِیژه
خدمت حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)و تمامی مسلمانان جهان به‌ویژه اساتید ، کارمندان و دانشجویان  ولایتمدار دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تبریک و تهنیت می‌گوئیم.
                                                                                                                           (مدیریت عقیدتی سیاسی ) 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری