تاریخ انتشار:93/10/13 - 16:37
شماره مطلب:139310132644

بیانیه پایگاه بسیج کارمندی شهید زالی بمناسبت سالگرد 9 دی 1388

بیانیه پایگاه بسیج کارمندی شهید زالی بمناسبت سالگرد 9 دی 1388
(مدیریت عقیدتی سیاسی )
فَاصْبِرْ إِنََّ وَعْدَ اللََّهِ حَق وَلا یَسْتَخِفََّنََّکَ الََّذِینَ لا یُوقِنُون ( سوره روم آیه ۶۰ )
 
۹ دی 1388 روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز،در ۹ دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود (همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد).
 فتنه گران ۸۸ با پیش بردن جامعه به اغتشاش و نا امنی، ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی از درون، ضربه به ملت و تلخ کردن کام مردم پس از شادی بزرگ مشارکت در انتخابات ونابود کردن حادثه افتخارآمیز انتخابات پرشور ۸۸و هتک آبروی نظام در مقابل ملتهابه به نظام اسلامی بودند، کسانی که در فتنه ۸۸ مردود شدند و بر خطای خود اصرار داشته و دارند دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهند داشت ،اینان افرادی هستند که با اصل نظام مشکل دارند و اگر فرصت مهیا شود بازهم به نظام ضربه خواهند زد.
 آری ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد. این ملت دیگر اجازه نخواهند داد حوادثی همچون فتنه ۸۸ بار دیگر تکرار شود و اعتقادات و آرمان های امام خمینی ( ره )  و امام خامنه ای دست مایه ی عده ای خواص بی خاصیت شود.
 ما اساتید ، دانشجویان  ، کارمندان بسیجی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی  همگام با ملت ایران در آستانه پنجمین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیر حسینی ایران اسلامی اعلام میداریم، همچنان که در سال ۸۸ ملت سلحشور ایران اسلامی با خروش و بیداری خود مقابل طغیان گران پست و خود فروخته ایستاده و با سرکوب و کور کردن چشم نفاق پیروزمندانه به مسیر حق خود ادامه دادند. حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و جمهوری اسلامی و ولایت فقیه صف بکشند، هرگز نخواهیم گذاشت خدشه ای به نظام جمهوری اسلامی و رکن رکین ولایت فقیه وارد کنند.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری